Інтерфакс-Україна
20:00 06.03.2025

Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції

1 хв читати
Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції

Спецпредставник США з питань України та Росії Кіт Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції.

"Я бачив нинішній матеріал у Politico... Але я про це нічого не чув. Я вам скажу, що зараз мені було б дуже важко в це повірити", - сказав він у коментарі "Голосу Америки Українською".

Раніше Politico повідомляло, що начебто високопосадовці з оточення президента США Дональда Трампа таємно зустрілися з лідеркою партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко, а також із членами партії колишнього президента Петра Порошенка "Європейська солідарність"

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак вважає, що Зеленський має балотуватися на другий термін після війни

Єрмак про ракету Сапсан: Ми зможемо здивувати наших ворогів неодноразово

Трамп закликає перевірити висловлювання Медведєва про готовність низки країн надати ядерний боєкомплект Ірану

Місто готове й надалі купувати ліки для львів'янина із СМА Гусакова, але їх можна отримати лише у Львові - Садовий

Офіс Єврейської конфедерації України в Києві постраждав від російського удару вдруге з початку війни

"Укрзалізниця" оголосила аукціони з оренди комерційних площ на шести вокзалах

Зеленський обговорить зі Стармером розвиток спільних оборонних проєктів

Зеленський у середу виступить під час засідання ПАРЄ

Закон про множинне громадянство несе певні ризики, але наразі дозволяє якнайшвидше вирішити низку проблем – юристи

Конкурсна комісія завершила співбесіди з кандидатами на очільника БЕБ і перейшла до закритого обговорення кандидатур

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА