Інтерфакс-Україна
10:31 07.03.2025

Стан Папи Римського залишається стабільним

1 хв читати
Стан Папи Римського залишається стабільним

Папа Римський Франциск, який лікується від пневмонії, провів чергову спокійну ніч у клініці, повідомляє в п'ятницю Vatican News із посиланням на Залу друку Святого престолу.

"Папа Римський провів спокійну ніч, прокинувся близько 8:00 ранку", - йдеться в повідомленні.

Стан понтифіка вже кілька днів залишається стабільним. Останнім часом він не відчував епізодів дихальної недостатності.

У січні Франциск захворів на бронхіт, 14 лютого його шпиталізували до клініки "Агостіно Джемеллі" в Римі, оскільки хвороба набула хронічної форми. Після рентгена і лабораторних досліджень у понтифіка також виявили двосторонню пневмонію.

Папі Римському Франциску 88 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА