Інтерфакс-Україна
11:21 07.03.2025

Газопостачання на Тернопільщині буде поступово відновлено

1 хв читати
Газопостачання на Тернопільщині буде поступово відновлено

У ніч на п'ятницю відбулася ракетна атака на територію Тернопільської області, противник запустив сім крилатих ракет типу "Калібр", п'ять з яких знищили сили ППО ОК "Захід", зафіксовано два влучання у "важливий об’єкт" критичної інфраструктури, повідомили в ОВА.

"Унаслідок удару сталося загоряння газу, яке було оперативно локалізовано та ліквідовано підрозділами ДСНС. Завдяки оперативному реагуванню рятувальників пожежу повністю загасили. Постраждалих та загиблих унаслідок атаки немає", - йдеться у повідомленні в телеграм.

За інформацією ОВА, в результаті обстрілу зафіксовано падіння тиску в газотранспортній мережі регіону.

"Відповідальні служби попередили споживачів, зокрема керівників громад, закладів освіти та непобутових споживачів, про можливі тимчасові обмеження у постачанні газу. Станом на 10:00 фахівці провели необхідні ремонтно-відновлювальні роботи. Ситуація стабілізується, і впродовж дня жителі області отримуватимуть додаткову інформацію щодо стану газопостачання", - інформує влада області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА