Інтерфакс-Україна
15:11 07.03.2025

Україна не отримувала офіційних підтверджень з США щодо можливого скасування тимчасового правового статусу 240 тис українців - МЗС

1 хв читати
Україна не отримувала офіційних підтверджень з США щодо можливого скасування тимчасового правового статусу 240 тис українців - МЗС

Україні не надходило офіційної інформації щодо планів Адміністрації президента США Дональда Трампа скасувати тимчасовий правовий статус для близько 240 тисяч українців, які залишили Україну внаслідок повномасштабного вторгнення Росії, повідомив речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихий.

«Я думаю, ми бачили заяву прессекретаря Білого дому стосовно того, що це рішення не впроваджується зараз.. Ми не отримували жодних офіційних підтверджень з боку США щодо такого рішення», - сказав речник на брифінгу в Києві в пʼятницю.

Раніше Reuters із посиланням на високопосадовця адміністрації Трампа і три джерела писало, що уже в квітні близько 240 тисяч українських біженців у США можуть позбавити відповідного правового статусу. У Білому домі пізніше назвали це "фейк ньюз", бо "наразі не було жодного рішення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

Кабмін запускає цифрову екосистему ринку праці "Обрій" - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА