Інтерфакс-Україна
18:39 09.03.2025

Двоє постраждалих, є пошкодження через ворожі обстріли Дніпропетровщини

1 хв читати

Дві людини постраждали та пошкоджена, зокрема, інфраструктура, підприємства та лінія електропередач через російські обстріли Дніпропетровської області у неділю, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

"Від ворожих ударів протягом дня потерпала Нікопольщина. Агресор бив по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах. Застосовував артилерію і дрони-камікадзе", - написав він у телеграмі.

Лисак зазначив, що через обстріли постраждали дві людини. 56-річну жінку госпіталізували. Вона у стані середньої тяжкості. Дівчині 18 років надали допомогу на місці, оговтуватися буде вдома.

Також пошкоджені інфраструктура,  підприємства, 3 приватні будинки, гараж та лінія електропередач. Зайнявся легковик, рятувальники вогонь приборкали.

Разом з тим, за уточненою інформацією, через вранішній удар безпілотником по Нікополю сталася пожежа в будівлі, що не експлуатувалася. Її оперативно ліквідували.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Києві через нічну атаку зросла до 33 людей – Кличко

Туск розповів, що думає Зеленський про тривалість війни - ЗМІ

Міністр оборони Хорватії прибув до Києва, говоритимуть, зокрема, про співпрацю в оборонному виробництві

Через удар по Бєлгородській дамбі вода хлинула на позиції росіян і ускладнює їхню логістику біля Вовчанська – 16-й армійський корпус ЗСУ

У РФ поширюються "раптові" займання релейних шаф та електрощитових - джерела

Окупанти, ймовірно, застосували КАБ по Кривому Рогу – телеграм-канали

Новий тиждень в Україні розпочнеться дощами, у Карпатах мокрий сніг та дощ

Атаковано виробництво найбільшого виробника кави у "дріпах" Idealist Coffee

Белград готовий надати майданчик для можливих мирних переговорів між Україною та Росією - ЗМІ

Аварійно-рятувальні роботи у Києві продовжуються, на місцях уражень - понад сотня рятувальників та поліцейських, десятки одиниць інженерної техніки – Клименко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА