Інтерфакс-Україна
08:10 10.03.2025

Три людини постраждали через атаки ворожих БпЛА в Херсоні - ОВА

1 хв читати
Три людини постраждали через атаки ворожих БпЛА в Херсоні - ОВА

Зранку понеділка через атаки російських БпЛА у Дніпровському районі Херсона постраждали троє людей, повідомила ОВА.

Так, близько 06:30 окупанти атакували з БпЛА цивільну автівку. Через це 39-річний чоловік дістав вибухову травму, поранення, рук, ніг та обличчя. Потерпілий – під наглядом лікарів

Ще одному постраждалому, 35-річному херсонцю, надали меддопомогу і відпустили на амбулаторне лікування. У нього – вибухова травма та поранення обличчя.

Згодом ворог атакував 50–річного чоловіка, який йшов вулицею. Його доставили до лікарні з вибуховою травмою, контузією, уламковими пораненнями спини та руки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА