Інтерфакс-Україна
08:32 10.03.2025

Уночі збито 130 зі 176 ворожих БпЛА, 42 безпілотників-імітаторів локаційно втрачено

1 хв читати
Уночі збито 130 зі 176 ворожих БпЛА, 42 безпілотників-імітаторів локаційно втрачено

Підрозділи Сил оборони минулої ночі збили 130 ворожих БпЛА зі 176, що атакували територію України, 42 безпілотника-імітатора локаційно втрачені, повідомила пресслужба Повітряних сил (ПС) Збройних сил України.

"Станом на 08.00 підтверджено збиття 130-ти ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях", - сказано в повідомленні.

Як повідомляється, у ніч на 10 березня (із 18.00 9 березня) противник атакував 176-ма ударними БпЛА типу Shahed та безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Шаталово, Міллерово, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ – РФ., Чауда — Крим.

Разом з тим, 42 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків).

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Внаслідок російської атаки постраждали Харківщина, Полтавщина та Київщина.

ОСТАННЄ

У Румунії автобус із 60 українцями потрапив у ДТП, одна людина загинула, ще 5 – постраждалі – ЗМІ

Росіяни не прорвалися на територію Дніпропетровщини – ЦПД

ВАКС 1 липня розгляне клопотання про відсторонення Чернишова з посади

Апарт-готель з підземним паркінгом побудують у Львові

Кличко підписав рішення Київради про недовіру до першого заступника голови КМДА Поворозника

Сибіга: дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи ППО від наших партнерів

Полоненому окупанту, причетному до розстрілу українських військовополонених на Харківщині, повідомлено про підозру – СБУ

Сибіга про використання заморожених російських активів, а не тільки прибутків: Ми надалі працюємо над цим

Норвегія розгорне F-35 у Польщі, в тому числі для захисту логістичного центру допомоги Україні

Глава МЗС Німеччини: Путін не хоче миру і розраховує, що наша увага до України ослабне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА