Інтерфакс-Україна
16:00 10.03.2025

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

2 хв читати

Гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською компанією Danieli в рамках навчання студентів та розвитку "зелених" технологій у металургії.

"Ключова тема співпраці – "зелена" металургія та трансформація промисловості. Металургія сьогодні перебуває у фазі глобального переходу до екологічно безпечних технологій, і цей процес відкриває нові перспективи для інженерів та науковців», -- йдеться у пресрелізі у понеділок.

Згідно із ним, "Метінвест Політехніка" уклала угоду про співпрацю з Danieli & C. Officine Meccaniche S.p.A. – компанією, яка входить до трійки найбільших світових виробників обладнання для металообробної промисловості. яка є одним із найбільших світових виробників обладнання для металургії та спеціалізується на впровадженні інноваційних рішень для промислового виробництва сталі, включаючи технології декарбонізації, автоматизації процесів та підвищення енергоефективності.

Передбачається, що одним із головних напрямів співпраці стане міжнародна практика студентів на виробничих майданчиках Danieli. За результатами конкурсного відбору три магістри освітньо-наукової програми "Управління модернізацією металургії" в команді із завідувачем кафедри матеріалознавства та прикладної механіки професором Володимиром Пашинським запрошені на місячне стажування в Італії безпосередньо на металургійні підприємства, які використовують обладнання компанії.

"Сьогодні металургія змінюється: вона стає технологічно досконалішою, ефективнішою, більш екологічною… Відновлення промисловості після війни потребуватиме нових рішень та підходів, і ми маємо готувати професіоналів, здатних забезпечити цей процес", - наводиться у релізі коментар ректора університету Олександра Поважного.

У зв’язку з цим ректор також наголосив, що запровадження європейських технічних стандартів в Україні стане важливим фактором відновлення промисловості: "Це означає, що нашим студентам уже сьогодні потрібно здобувати знання про "зелені" технології, енергоефективні рішення та інноваційні процеси в металургії. Саме такі знання вони отримають завдяки співпраці з Danieli", – зауважив Поважний.

"Метінвест Політехніка" заснований у червні 2020 року групою "Метінвест", а 2022 року відбувся перший набір студентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про збиття російського військового літака: доказ українських спроможностей

Без тиску на Москву та світових санкцій проти російської енергетики та банків Росія продовжить воювати – Зеленський

Україна готова якнайшвидше переходити до припинення вогню, якщо Росія готова до дзеркальних кроків

Україна готова якнайшвидше переходити до припинення вогню, якщо Росія готова до дзеркальних кроків – Зеленський

Росіяни активізували інформаційно-пропагандистську кампанію в Латинській Америці

Дві людини загинули та одна постраждала через ворожі обстріли Донеччини - ОВА

Ворожий дрон атакував людей в центрі Херсону, одна жертва і двоє постраждалих

У найближчу годину з утриманням до кінця доби у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с

Ворожий дрон атакував людей в центрі Херсону, одна жертва і двоє постраждалих - ОВА

Ворог атакував Запорізький район fpv-дронами, пошкоджені будинки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА