Інтерфакс-Україна
17:17 10.03.2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

1 хв читати
ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Сили безпілотних систем Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали ураження по низці важливих стратегічних об’єктів РФ, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

"У ніч на 9 березня у Рязанській області рф уражено нафтопереробний завод окупантів, задіяний у забезпеченні армії загарбників. Зафіксовано вибухи у районі цілі", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі в понеділок.

Генштаб зазначає, що Рязанський НПЗ виготовляв в середньому 840 тис. тонн палива найвищого сорту для реактивних двигунів. Авіаційний керосин марки ТС-1 його виробництва активно використовувався авіацією військ агресора для ударів по території України.

"У ніч на 10 березня зафіксовано влучання по виробничих потужностях Новокуйбишевського нафтопереробного заводу у Самарській області, - йдеться також у повідомленні.

Пальне з цього НПЗ транспортується системою продуктопроводів та залізничними шляхами для забезпечення угруповання військ ворога на північному напрямку.

Раніше агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на власні джерела в Головному управлінні розвідки Міноборони повідомляло, що в ніч на 10 березня українські безпілотники здійснили атаку на Новокуйбишевський НПЗ у Самарській області.

"Прильоти" по заводу відбулися близько другої ночі за місцевим часом, їх було чутно відразу в кількох районах міста.

Детальна інформація щодо наслідків ураження об’єктів наразі уточнюється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині планують встановлення модульних освітніх центрів у постраждалих громадах - Прокудін

У Закарпатській області через вибух гранати загинув чоловік, ще одного госпіталізували – поліція

Через атаку ворожих дронів в столиці постраждало 7 людей – ДСНС

Уоррен Баффет покидає посаду гендиректора Berkshire

У Києві внаслідок атаки постраждали двоє дітей - КМВА

У Києві вже є одне звернення після дронової атаки - Кличко

У Черкаському облцентрі через дронову атаку пошкоджено гуртожиток та виникло кілька пожеж – ОВА

У Святошинському районі горять три будинки через падіння уламків БпЛА, у Оболонському горить авто і будинок – КМВА

Зеленський про збиття російського військового літака: доказ українських спроможностей

Без тиску на Москву та світових санкцій проти російської енергетики та банків Росія продовжить воювати – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА