Інтерфакс-Україна
01:51 11.03.2025

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

1 хв читати

Державний секретар США Марко Рубіо прибув до Саудівської Аравії для "важливих переговорів" з Україною, написав він у соцмережі X в ніч на вівторок. "Реалізація бачення @POTUS (президента США) про мир завдяки силі є життєво важливою", - заявив Рубіо.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський у понеділок перебував у Джидді (Саудівська Аравія) з візитом, вночі він відлетів до України, частина української делегації залишилася для переговорів з американською делегацією, запланованих на вівторок, 11 березня.

Джерело: https://x.com/SecRubio/status/1899219941125132586?t=giEKYd3riWU3LE4gLCvb_A&s=19

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

Ворожий БпЛА поранив дівчину в Запорізькій області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА