Інтерфакс-Україна
00:03 12.03.2025

Мешканку Пологівського району засудили до 15 років позбавлення волі за шпигунство

1 хв читати

Мешканку Пологівського району (Запорізька область), яка передавала спецслужбам Російської Федерації місця дисклокації українських військових у районі зони бойових дій, суд визнав винною в державній зраді, - повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

За даними відомства, 22-річна мешканка прифронтового Пологівського району Запорізької області, передавала ворогові інформацію про місця розквартирування бійців у населеному пункті, базування підрозділів ЗСУ в м. Оріхів, а також про рух військової техніки української армії. Слідству стало відомо, що дівчина збирала ці дані, займаючись приготуванням їжі для українських військових. На зв'язок зі спецслужбами РФ вона вийшла самостійно влітку 2023 р. через Телеграм, повідомивши, що може безперешкодно відстежувати інформацію, яка цікавить російських окупантів. Суд визнав її винною в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України) і засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело: https://zap.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=383724

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Речник МЗС України розкритикував X за маркування дописів про загиблих українських дітей як "шокуючий контент"

Попри зусилля DOGE, федеральні витрати США зросли на $154 млрд після інавгурації Трампа — ЗМІ

Трамп відкритий до угоди з Китаєм – Білий дім

США і Україна провели напружені переговори щодо доступу до корисних копалин – ЗМІ

Спецпредставник США Келлог: Стаття в "Times" спотворює мої слова щодо розподілу зон відповідальності в Україні

Європа протягом кількох тижнів надасть Трампу план безпекових гарантій для України, сподівачись ними переконати Трампа – ЗМІ

У Нацгвардії пояснили, чому ім’я Кротевича зникло з указу про орден Богдана Хмельницького II ступеня

Речниця Білого дому: перебування Віткоффа в Росії є кроком до мирних переговорів

Андрій Єрмак провів розмову з радниками Президентів Франції та Прем'єр-міністра Великої Британії

Голови МЗС України та Естонії обговорили протидію російському тіньовому флоту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА