Інтерфакс-Україна
06:42 12.03.2025

Новим законопроєктом пропонують спростити сплату військовозобов’язаними штрафу за невчасно оновлені дані - Черногоренко

1 хв читати

Заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко анонсувала запуск нової послуги – сплати штрафу за несвоєчасно оновлені дані військовозобов'язаними через застосунок "Резерв +". Про це вона написала у вівторок на платформі X.

Правовою підставою запуску нової цифрової послуги має стати законопроєкт №12093, який перебуває на розгляді у Верховній Раді.

"Спрощена оплата штрафів для військовозобов’язаних, які не оновили свої дані вчасно За таке порушення військового обліку передбачений штраф. Його можна буде оплатити через застосунок без відвідувань ТЦК, як зараз. Оплата штрафів із закордону - громадяни України, які перебувають за кордоном, також зможуть оплатити штраф за неоновлені дані онлайн. Це дозволить українцям повертатися додому без порушень", - повідомила Черногоренко в дописі на X.

"Людина в "Резерв +" подає заяву, що визнає порушення.У "Резерв +" надходить постанова про порушення. Людина сплачує штраф за реквізитами в застосунку - і все. Оплата підтверджується і постанова закривається А для військовослужбовців передбачається повне скасування штрафів за таке порушення", - пояснила заступниця міністра оборони.

Джерело: https://x.com/k_chernohorenko/status/1899537827161080290

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запорізькі поліцейські повідомили про підозру депутатці з тимчасово окупованої Василівки

ЄК виділить EUR295,5 млн на продовження проекту Rail Baltica

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021р

Окупанти просунулися у Кам'янському, Зірці, біля Андріївки, Багатиря, Неліпівки та Синьківки – DeepState

Зеленський вручив 11-річному данському волонтеру відзнаку "Майбутнє України"

З початку 2025 р. ЄС виділив додаткові EUR24 млрд на військову підтримку – Кошта

Прем'єрка Данії: Сподіваємося, що США продовжать підтримувати Україну, але якщо будуть "прогалини", маємо бути готові їх заповнити

Потрібно чинити тиск на Путіна, перегріта військова економіка Росії доходить до своїх меж - фон дер Ляєн

Україна буде готова до відкриття інших кластерів про переговори щодо вступу в ЄС пізніше цього року – Зеленський

Зеленський про розмову Трампа та Путіна: Не впевнений, що у них є багато спільних тем для обговорення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА