Інтерфакс-Україна
08:34 12.03.2025

Семеро загиблих і 13 поранених внаслідок ворожих ударів в Донецькій області за добу

1 хв читати
Семеро загиблих і 13 поранених внаслідок ворожих ударів в Донецькій області за добу

Семеро мирних жителів загинули і 13 отримали поранення через російські атаки в Донецькій області впродовж доби, повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм.

"За 11 березня росіяни вбили 7 жителів Донеччини: 3 у Сіверську, 2 у Рівному, 1 у Покровську і 1 у Родинському. Ще 13 людей в області за добу дістали поранення", - написав Філашкін.

Загальна кількість жертв росіян на Донеччині за даними ОВА складає 3102 вбитими і 6796 пораненими без урахування Маріуполя та Волновахи.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА