Інтерфакс-Україна
13:02 12.03.2025

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

1 хв читати
Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Персоналу парламенту Фінляндії і всім співробітникам, які не зобов'язані бути присутніми в будівлі вищого органу законодавчої влади, наказано перейти на віддалену роботу через спалах шлункового грипу.

"Спалах шлункового грипу стався минулої ночі і сьогодні вранці. Відзначено близько десятка випадків захворювання. Як запобіжний захід посадові особи були проінформовані про те, що всі, хто не зобов'язаний сьогодні перебувати в будівлі, працюватимуть віддалено", - повідомила в середу порталу Yle віцеспікерка парламенту Паула Рісікко.

У середу закрили також один із ресторанів парламенту.

За словами Рісікко, "віддаленка" не стосується депутатів парламенту.

"Законодавчу роботу буде продовжено в штатному режимі. Жоден із комітетів не було скасовано, і сесія триває", - каже віцеспікерка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА