Інтерфакс-Україна
14:24 12.03.2025

Рубіо про угоду щодо корисних копалин: я б не розглядав це як гарантію безпеки, але, якщо США мають інтерес, будемо зацікавлені в тому, щоб захистити його

1 хв читати
Рубіо про угоду щодо корисних копалин: я б не розглядав це як гарантію безпеки, але, якщо США мають інтерес, будемо зацікавлені в тому, щоб захистити його
Фото: https://www.president.gov.ua/

Державний секретар США Марко Рубіо, коментуючи угоду про корисні копалини, завив, що не буде розглядати це як гарантію безпеки, але це дасть США «зацікавленість» у безпеці України.

“Я б не розглядав це як гарантію безпеки, але, безумовно, якщо Сполучені Штати мають економічний інтерес, який приносить дохід нашому народу, а також народу України, ми будемо зацікавлені в тому, щоб захистити його, якщо він буде підданий сумніву або загрозі”, - сказав він під час спілкування зі ЗМІ в аеропорту Ірландії після переговорів з українською делегацією у Джидді.

За словами держсекретаря, угода про видобуток корисних копалин - це те, що “є вигідним для обох країн”. 

“Безумовно, однією з умов довгострокового процвітання і безпеки України є активне економічне зростання і розвиток”, - додав Рубіо, додавши, що “будь-який економічний розвиток України є позитивним для їхнього власного майбутнього”. 

“Очевидно, що Сполучені Штати мають певний економічний інтерес”, - наголосив Рубіо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

Пасажиропотік через кордон з початком вересня впав на 10%

Біля прифронтового села на Харківщині горіла суха трава на площі 2,5 га через ворожий обстріл

Росіяни просунулись у Сумській, Луганській і Дніпропетровській областях - DeepState

Польські мітингувальники блокують рух вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

НАБУ обвинувачує ексдепутата Іванющенка та засновницю Stolitsa Group Молчанову у заволодінні 18 га землі під Києвом

У неділю очікується тепла погода, короткочасні дощі лише на Закарпатті

На Чернігівщині одна жінка загинула, ще одна поранена через удари ворожих дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА