Інтерфакс-Україна
16:12 12.03.2025

Угорщина подовжує блокувати продовження індивідуальних санкцій для РФ, наполягаючи на виключенні деяких імен із списку

1 хв читати

Посли країн-членів Європейського союзу ще не досягли прогресу у питанні продовження санкцій для Росії, термін яких збігає 15 березня, через позицію Угорщини, яка за свою згоду вимагає виключити із списку деякі імена.

Про це у середу в Брюсселі журналістам на умовах анонімності повідомив європейський дипломат, обізнаний з перебігом обговорення, яке зараз триває в Комітеті постійних представників (COREPER).

За його словам, питання продовження індивідуальних санкцій було швидко переглянуте в ході засідання, але «ситуація залишається більш-менш тією самою: для того, щоб було погоджено пролонгацію, Угорщина просить виключити деякі імена». Співрозмовник журналістів констатував, що більшість країн-членів хочуть, щоб списки були поновлені, «зберігаючи максимальний тиск на Росію та зберігаючи єдність ЄС».

Інший європейський дипломат повідомив, що посли повернуться до розгляду цього питання у середу ввечері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держфінмон у 2025р. збільшив суму переданих правоохоронцям матеріалів у 4 рази, але по "Мідас" їх нема – голова

Обвинувачення просить ВАКС призначити Чернишову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 55 млн грн

Уже сформовано шорт-лист кандидатів в НР "Енергоатома" – міністр економіки

Дружина Чернишова в схемі корупції у енергетиці мала псевдонім "Професор"

Свириденко: проміжні результати аудиту НАЕК "Енергоатом" мають бути готові у грудні

Росіяни впустили вісім бомб на території Білгородської області – ГУР МО

Підсумки експериментального проєкту в ОПК: 370 нових зразків боєприпасів, з них 250 — для безпілотників

Уряд планує сформувати нову НР "Енергоатома" до кінця листопада, НР "Нафтогазу" – у січні-2026р. – Соболев

Україна і Польща провели чергове засідання робочої групи з ексгумації, у середині грудня будуть важливі результати - голова УІНП

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА