Інтерфакс-Україна
21:14 12.03.2025

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

1 хв читати

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак та міністр оборони Рустемом Умєровим зустрівся з віце-прем’єр-міністром та міністром оборони Катару Саудом бін Абдулрахманом бін Хасаном Аль-Тані.

"Разом із міністром оборони України Рустемом Умєровим ми зустрілися з віце-прем’єр-міністром та державним міністром у справах оборони Катару, Його Високоповажністю шейхом Саудом бін Абдулрахманом бін Хасаном Аль-Тані", - написав він у телеграмі.

Єрмак підкреслив, що вони обговорили спільні інтереси обох країн та шляхи зміцнення і розширення співпраці.

Як повідомлялося, Умєров зустрівся з віце-прем’єр-міністром та міністром оборони Катару.

Джерело: https://t.me/ermaka2022/5971?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1XQG7azZMrM7uLFjEnu0aOo4P-RMlzettbQTrc0cXe-cEPuLFlui229-o_aem_-2snJleuuTsgREtpmOvtcQ

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА