Інтерфакс-Україна
05:47 13.03.2025

Часткове зниження тиску в системі газопостачання застосують в Херсоні - Мрочко

1 хв читати

У Дніпровському районі Херсону в четвер застосують часткове зниження тиску в системі газопостачання, повідомив начальник МВА Роман Мрочко.

"Сьогодні, 13 березня, з 06:00 у районі ХБК - від вул. Університетська/Чорноморська (вниз) до вул. Залаегерсег - тимчасово буде знижено тиск в системі газопостачання", - написав він у телеграмі.

Він закликав мешканців дотримуватись безпекових заходів, зокрема, не опалювати приміщення газовими плитами, не залишати увімкнені газові прилади без нагляду.

"Слідкуйте за оновленнями інформації про стабілізацію роботи системи", - підсумував він.

Джерело: https://t.me/roman_mrochko/15626

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація прибула до Лондона

Адвокати повідомляють про обшук ДБР в колишньої уповноваженої АМКУ та ексзаступниці Мінекономіки Панаіотіді

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА в Одесі

ДБР завершило розслідування щодо військового, через недбалість якого держава втратила понад 3,3 млн грн

Сили оборони збили 67 із 134 ворожих БПЛА, ще 47 – локаційно втрачені

СБУ затримала переселенця з Бахмута, який коригував ворожі удари по Черкащині

Окупанти вдарили по автобусу в Марганці: 9 осіб загинуло, 32 поранено

Українські виробники готові повністю забезпечити ЗСУ легкою бронетехнікою. Її вартість на 30-50% дешевша за іноземну - директор 'УКР АРМО ТЕХ'

Переговори у Лондоні відбудуться на рівні посадовців п'яти держав

Ворог знищив енергооб'єкт у Херсоні, можливі вимушені відключення світла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА