Інтерфакс-Україна
08:46 13.03.2025

Три людини постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА у Дніпрі - Лисак

1 хв читати

Російські війська здійснили атаку безпілотників по Дніпру, внаслідок чого постраждали три людини та пошкоджені багатоповерхівки, повідомив глава ОВА Сергій Лисак.

"У Дніпрі троє постраждалих через ворожу атаку. Це жінки 52, 56 та 82 років. Всі ушпиталені. Стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості. Вони надають всю необхідну меддопомогу", - написав він в телеграмі.

Він зазначив, що у Дніпрі, за уточненою інформацією, пошкоджені багатоповерхівки. Побиті щонайменше 100 вікон. Зайнялися й гаражі. Обстеження території триває.

Крім того, вранці гучно було в Синельниківському районі. Там також понівечена інфраструктура. Попередньо, загиблих і поранених немає.

Разом з тим, Сили ППО знищили на Дніпропетровщині 11 БпЛА, додав Лисак.

Джерело: https://t.me/dnipropetrovskaODA/20075

https://t.me/dnipropetrovskaODA/20071

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Програма "УЗ-3000" запрацює у грудні, орієнтовно, на 4 місяці – голова правління "Укрзалізниці"

У середу в Україні подекуди невеликі дощі, в четвер – без опадів, місцями туман

На Слов’янському напрямку ліквідовано ворожий розвідувальний дрон "Князь Вещий Олег"

Ворог просунувся у Покровську на Донеччині та поблизу Борівської Андріївки на Харківщині – DeepState

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

Апеляційний суд призначив реальний термін ув'язнення мешканцю Харківської області, надсилавшему дочці в РФ дані про дислокацію Сил оборони

"Укренерго" збільшила на денні години обмеження енергоспоживання у вівторок

Нацполіція в Одесі затримала зловмисника, який за гроші пропонував ухилянту працевлаштування до СБУ

Експравоохоронця з Буковини судитимуть за продаж підроблених водійських посвідчень - ДБР

Судитимуть батька-вихователя за зґвалтування та розбещення підопічних дівчат – прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА