Інтерфакс-Україна
09:56 13.03.2025

Сили оборони відчувають дефіцит ATACMS на тлі затримок поставок зброї із США – ЗМІ

1 хв читати
Сили оборони відчувають дефіцит ATACMS на тлі затримок поставок зброї із США – ЗМІ

Офіційні особи визнали, що Київ більше не має жодної ракети дальньої дії з армійської тактичної ракетної системи (ATACMS), повідомляє агентство Associated Press.

По інформації агентства, за словами американського чиновника та українського депутата в комітеті з питань оборони, на умовах анонімності, в Україні закінчилися ATACMS.

Також американський урядовець заявив, що загалом США надали менше 40 таких ракет і що вони закінчилися в Україні наприкінці січня. Вище оборонне керівництво США, включаючи попереднього главу Пентагону Ллойда Остіна, дало зрозуміти, що буде поставлено лише обмежену кількість ATACMS, і що США і союзники по НАТО вважають інші види озброєння "більш цінними".

Раніше повідомлялось, що потік зброї та обмін розвідданими між США і Україною повністю відновлено після зустрічі представників США та України в Саудівській Аравії у вівторок, 11 березня. До України знову відправляються артилерійські снаряди, протитанкова зброя та боєприпаси для ракетних систем HIMARS у межах пакетів допомоги, схвалених адміністрацією Джозефа Байдена.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

11 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Донеччина: за тиждень евакуйовано 650 людей, у зоні активних бойових дій залишаються 13,8 тис. жителів

Бельгія пропонує ЄС створити додатковий фінансовий резерв для захисту від Кремля щодо кредиту Україні

ВООЗ та фонд ASEF передали Україні лабораторні набори для виявлення високоризикових патогенів на 4,7 млн грн

Єврокомісар з питань розширення: Угорщина не зможе зупинити вступ України до ЄС

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами

Данська військова розвідка вперше назвала США потенційним ризиком для безпеки країни — ЗМІ

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану

Безвіз для громадян Великої Британії продовжено до 2027 року - указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА