Інтерфакс-Україна
22:13 14.03.2025

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

1 хв читати

Держсекретар США Марко Рубіо провів переговори з міністром закордонних справ Італії Антоніо Таяні, про що повідомив на платформі X.

"Під час моєї зустрічі з Міністром закордонних справ Італії Антоніо Таяні ми говорили про необхідність посилення розподілу тягаря між усіма членами НАТО і про те, що ми робимо задля досягнення мети президента США щодо встановлення тривалого миру в Україні. Я вдячний за наше міцне партнерство з цих питань і багатьох інших глобальних викликів, які стоять перед нами", - написав Рубіо в X.

Джерело: https://x.com/SecRubio/status/1900622966280646905

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА