Інтерфакс-Україна
09:46 15.03.2025

У Білоцерківському районі Київщини через атаку дронів пошкоджено 7 приватних будинків

1 хв читати
У Білоцерківському районі Київщини через атаку дронів пошкоджено 7 приватних будинків

У Київській області в Білоцерківському районі внаслідок ворожої дронової атаки пошкоджено 7 приватних будинків, повідомив голова обласної військової адміністрації Микола Калашник.

"Є збиті ворожі цілі. Постраждалих серед населення немає. Влучань в об’єкти критичної інфраструктури не допущено", - написав він у телеграм в суботу.

Натомість у Києві повітряна тривога вночі не оголошувалась, повідомила Київська міська державна адміністрація (КМДА).

"Проте на підступах до Києва було зафіксовано 21 ворожий БпЛА. 13 — знищено засобами ППО, решта - локаційно втрачені або покинули повітряний простір", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Приморському краї РФ пролунали вибухи біля в/ч, відомої воєнними злочинами в Україні, - джерела

СБУ зірвала замах ФСБ на офіцера ГУР у Києві

Ексголова Державної судової адміністрації України почав відбувати покарання

Петиція про безкоштовний проїзд для донорів крові у київському транспорті не набрала необхідних для розгляду голосів

До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА