Інтерфакс-Україна
13:12 15.03.2025

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

1 хв читати
Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

У суботу почалась ініційована прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером відеоконференція «коаліції бажаючих», пише Sky News.

Зазначається, що відеоконференція проходить у закритому режимі.

З посиланням на джерела в уряді видання повідомляє, що на зустрічі уже виступили Стармер, президент Франції Еммануель Макрон, президент України Володимир Зеленський, генеральний секретар НАТО Марк Рютте і новий прем'єр-міністр Канади Марк Карні.

«Учора ввечері на Даунінг-стріт заявили, що очікують, участі близько 25 країн і організацій в телеконференції, яка триватиме близько 90 хвилин», - повідомляє Sky News.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА