Інтерфакс-Україна
13:37 15.03.2025

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

1 хв читати
Операція на Курщині продовжується – Зеленський
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/13559

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь головкома ЗСУ Олександра Сирського і ще раз заявив, що оточення українських військ у Курській області (РФ) немає.

«Операція наших сил у визначених районах Курської області продовжується. Підрозділи виконують завдання саме так, як це потрібно. Завдяки українським силам на Курщині була відтягнута значна кількість російських сил з інших напрямків. Наші війська продовжують стримувати відповідні угруповання Росії та Північної Кореї на Курщині. Оточення наших військ немає», - йдеться у повідомленні президента в телеграм.

Він також додав, що ситуація на Покровському напрямку стабілізована. 

Крім того, Зеленський заявив про затягування війни з боку РФ, повідомивши про накопичення ворожих сил вздовж східного кордону.

«Також бачимо напрямки вздовж нашого східного кордону України, де російська армія накопичує сили. Це свідчить про бажання завдати удару по нашій Сумській області. Ми це розуміємо й будемо протидіяти», - написав він.

Президент заявив, що накопичення російських сил свідчить про те, що в Москві збираються ігнорувати дипломатію й надалі.

«Затягування війни Росією очевидне. Ми готові надати партнерам усю реальну інформацію щодо ситуації на фронті, в Курській області та вздовж кордону», - йдеться у дописі. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА