Інтерфакс-Україна
15:40 15.03.2025

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

1 хв читати
Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський утворив делегацію для взаємодії з міжнародними партнерами з метою забезпечення переговорного процесу щодо досягнення справедливого миру.

Згідно з розпорядженням №14/2025-рп від 15 березня, опублікованим на сайті глави держави, делегацію очолить керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

До її складу ввійдуть міністр закордонних справ Андрій Сибіга, міністр оборони Рустем Умєров, заступник керівника Офісу президента Павло Паліса.

Розпорядженням главі делегації дозволено: вносити за погодженням з міністром закордонних справ України зміни до складу делегації України; залучати в установленому порядку для забезпечення роботи делегації України працівників державних органів, підприємств, установ, організацій за погодженням з їх керівниками, наукових радників та експертів.

Делегація була у такому складі у Джидді (Саудівська Аравія) на переговорах з представниками США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

Восьмеро людей дістали поранень в Херсонській області внаслідок російських обстрілів - прокуратура

Генпрокурор Кравченко про звільнення Магамедрасулових з-під варти: Це не виправдання підозрюваних, слідство триває

Міжнародний список культурних цінностей UNESCO поповнили 19 українських об’єктів

Зеленський обговорив з Коштою заплановані перемовини з США

МЗС Туреччини викликало представників дипмісій України та РФ "через поширення війни у Чорному морі"

"Еко-Оптіма" Козицького в 2026р. планує добудувати Сокальську ВЕС 40 МВт та почати ВЕС Белз 100 МВт

Масований обстріл РФ практично знищив Херсонську ТЕЦ – "Нафтогаз"

Німеччина анонсувала EUR100 млн у Фонд підтримки енергетики, чим збільшила свій внесок до EUR550 млн

Офіс генпрокурора про рішення Генасамблеї ООН щодо депортованих українських дітей: світ вимагає реакції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА