Інтерфакс-Україна
16:32 15.03.2025

Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

1 хв читати
Зеленський закликав посилювати санкції проти РФ, щоб змусити її зробити перші кроки до припинення війни

Президент України Володимир Зеленський на відеоконференції, організованій прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, закликав чинити тиск на Росію, щоб змусити її зробити хоча б перші кроки до припинення війни.

«Потрібні рішучі заходи, щоб зробити хоча б перші кроки до припинення війни. Сюди належать санкції – санкції проти Росії треба не лише зберігати, але й постійно посилювати. І я прошу вас зробити ці кроки й попрацювати над цим із вашими партнерами», - сказав він.

Зеленський також наголосив на необхідності сформувати чітку позицію щодо гарантій безпеки. «Безпека – це запорука встановлення надійного й тривалого миру», - пояснив він.

Крім того, він заявив про необхідність інвестицій в оборонне виробництво як в Україні, так і у країнах-партнерах. «Виробництво боєприпасів не має займати від 3 до 5 років, коли йдеться про вашу оборону і безпеку. Прошу вас робити це якнайшвидше», - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Перемовини у паризькому і лондонському форматі планують продовжити - Тихий

Одного цивільного поранено внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Куп'янська – прокуратура

Нардеп Жупанин підтвердив призначення Корецького главою "Нафтогазу"

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА