Інтерфакс-Україна
17:48 15.03.2025

Очільник КМВА пообіцяв скасувати розпорядження про підвищення тарифів на управління будинками

1 хв читати
Очільник КМВА пообіцяв скасувати розпорядження про підвищення тарифів на управління будинками
Фото: https://www.facebook.com/timurtkachenko/

Очільник Київської міської військової адміністрації (МВА) Тимур Ткаченко пообіцяв скасувати розпорядження про підвищення тарифів на управління будинками та провести нові конкурси на виконавців послуг із управління багатоквартирними будинками.

"Міська влада вирішила, що кияни мають платити вдвічі більше за управління будинками. Хто за це відповідає? Віталій Кличко – знає про все, адже саме його заступник це організував. Але нічого не зробив, щоб зупинити аферу. Та, як завжди, прикрилися військовими. Генерал Попко (тоді начальник КМВА) – підписав розпорядження про проведення конкурсу на управителів будинків у листопаді 2024 року", - написав Ткаченко в телеграм у суботу.

"Замість захисту киян – кулуарні рішення, що лягають величезним тягарем на кожну сім’ю", - зазначив він.

"Я це скасую: відміню це розпорядження – є всі правові підстави. Рекомендую районам анулювати результати конкурсу. Звернуся до Держаудитслужби, щоб перевірити економічну обґрунтованість тарифів. Прозоро проведемо новий конкурс, де кияни знатимуть, хто і за що відповідає", - додав він.

За даними ЗМІ, на початку року в усіх районах Києва райдержадміністрації синхронно провели конкурси на виконавців послуг із управління багатоквартирними будинками. Наслідком цих конкурсів стало встановлення нових тарифів на управління житлом. У підсумку виявилося, що з 1 березня ц. р. квартплата киян збільшилась удвічі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В СБУ повідомили про ураження нафтового терміналу "Таманьнафтогаз" у Краснодарському краї РФ

ЄС виділив перші €10 млн для створення нового Спеціального трибуналу для переслідування російських лідерів - Каллас

ЄС виділив перші €10 млн для створення нового Спеціального трибуналу для переслідування російських лідерів - Каллас

Президент України поїхав з Давосу

Понад чверть мільйона захисників отримали статус УБД у 2025 році

Норвегія зі своїх складів передала Україні минулого тижня ракети до систем ППО для захисту енергетики

Міносвіти внесло 216 атестованих наукових установ і вишів до Держреєстру наукових установ, яким надається підтримка держави

У МВС розповіли, як під час надзвичайної ситуації в енергетиці подбати про базову готовність

В результаті обшуку на митному посту "Луцьк" вилучено понад $850 тис. – НАБУ

Литва відправляє в Україну понад 90 генераторів - уряд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА