Інтерфакс-Україна
18:29 15.03.2025

Канцлер ФРН: Росія має припинити атаки і нарешті зробити мир можливим

1 хв читати
Канцлер ФРН: Росія має припинити атаки і нарешті зробити мир можливим
Фото: president.gov.ua

Канцлер ФРН Олаф Шольц запевнив, що Німеччина разом з європейськими партнерами продовжить допомагати Україні, та наголосив, що тепер Росія має зробити кроки назустріч миру.

"Україна потребує справедливого і тривалого миру. Разом з європейськими та міжнародними партнерами ми продовжимо надавати підтримку. Дякуємо Кіру Стармеру за зустріч", - написав він у соцмережі Х за підсумками віртуальної зустрічі світових лідерів щодо подальшої підтримки України в суботу.

"Росія має припинити атаки і нарешті зробити мир можливим", - додав Шольц.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

Четверо постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по передмістю Харкова

Припинення поставок російської нафти в Європу це питання часу – Зеленський

Зеленський зустрівся з діячами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА