Інтерфакс-Україна
21:14 15.03.2025

Співробітників "Голосу Америки" відправили в адміністративну відпустку

1 хв читати
Співробітників "Голосу Америки" відправили в адміністративну відпустку

Співробітників видання "Голос Америки" почали відправляти в адміністративні відпустки, передає ABC News.

Зокрема, зазначається, що співробітники "Голосу Америки", які працюють повний робочий день, вранці суботи отримали електронний лист від відділу кадрів про те, що їх відправили в оплачувану адміністративну відпустку, згідно з копією доповідної записки, отриманою ABC News.

До цього переліку входять члени команди "Голосу Америки", які висвітлюють події в Білому домі та входять до радіопулу.

Також в електронному листі йдеться, що співробітникам VOA, які перебувають в адміністративній відпустці, не дозволяється доступ до урядових будівель або систем, і що з ними необхідно бути на зв'язку через особисту електронну пошту та мобільний телефон.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп доручив реконструювати "Алькатрас" і знову відкрити там в'язницю

В четвер в Україні у західних та північних областях очікуються заморозки на поверхні ґрунту

В Україні збережеться прохолодна дощова погода

Американська компанія Tetra Tech допоможе у підготовці українських фахівців з розмінування

PwC звільнить 1,5 тис. співробітників у США

У Дніпрі лікарі ВЛК підробляли чоловікам результати аналізів на ВІЛ для уникнення мобілізації

Генсекретар ОЕСР прибув в Україну, щоб представити Економічний огляд та Огляд доброчесності України

Перекриття Індією шлюзів на греблях у Джамму і Кашмірі призвело до сильного падіння рівня води в річці Чинаб у Пакистані

Колишніх топчиновників нафтової компанії України оголосили в міжнародний розшук Інтерполу через привласнення 5,8 млрд грн

Помер письменник Валерій Шевчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА