Інтерфакс-Україна
03:34 16.03.2025

Засновнику Telegram Дурову дозволили виїхати з Франції – ЗМІ

1 хв читати

Засновнику додатку Telegram Павлу Дурову дозволили тимчасово виїхати з Франції і, як відомо, він вирушив до Дубая, повідомляє AFP.

Співрозмовник агентства заявив, що Дуров виїхав за дозволом влади. Ще одне з джерел повідомило, що слідчий суддя дозволив бізнесмену покинути Францію "на кілька тижнів".

Разом з тим, одне з анонімних джерел AFP повідомило, що Дуров вирушив до Дубая.

Представник Telegram відмовився від коментарів, заявивши, що компанія виступить із заявою пізніше.

Як повідомлялося, засновника Telegram Павла Дурова затримали у Франції 24 серпня, коли його приватний літак приземлився в паризькому аеропорту Ле-Бурже. Згідно із заявою французької прокуратури, Дурова підозрюють у скоєнні 12 злочинів: усі вони пов'язані з використанням Telegram. Зокрема, згадується про проведення через нього незаконних транзакцій, про використання платформи шахраями.

Джерело: https://www.yahoo.com/news/telegram-founder-durov-allowed-temporarily-140243709.html?fr=sycsrp_catchall&guce_referrer=aHR0cHM6Ly9tZWR1emEuaW8v&guce_referrer_sig=AQAAAKT1Yfsyywha6BxcT69kFGDHLXkE_wzBZAq-ZzqlO_biIjNUIKgzom61Bc4GgvX6ZeqxL6QKDiT6-l8VMFsCQttPs6PsgP8W1oYpx3zvvLzZBKXo-CB_l4nQpLZwTeBjE2tSCj5qSx5OjHC3izpP0b5VNdN7We7fiGrn362zDj0b&guccounter=2

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА