Інтерфакс-Україна
12:08 16.03.2025

Шмигаль висловив співчуття родинам загиблих унаслідок пожежі в Північній Македонії

1 хв читати

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль висловив співчуття близьким загиблих унаслідок пожежі в нічному клубі у місті Кочани (Північна Македонія).

"Жахлива трагедія в Північній Македонії забрала життя багатьох людей. Десятки поранених. Від імені уряду України висловлюю співчуття родинам загиблих, прем’єр-міністру та уряду. Бажаю якнайшвидшого одужання всім постраждалим у пожежі. Найщиріші слова підтримки всьому народу Північної Македонії", - написав Шмигаль у соцмережі Х у неділю.

Як повідомлялось, пожежа в нічному клубі в місті Кочани на концерті популярного гурта призвела до щонайменше 50 жертв, велика кількість людей також отримала поранення. Кількість поранених перевищила можливості міської лікарні, тому багато з них були перевезені до столиці Скоп'є. За даними МВС, причиною пожежі стали піротехнічні засоби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА