Інтерфакс-Україна
21:57 16.03.2025

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюсселі – Зеленський

1 хв читати
Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюсселі – Зеленський
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Наступне засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" відбудеться у Брюсселі, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Міністр оборони поінформував і про організацію наступного "Рамштайну» – готуємося до Брюсселю", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні в неділю.

Як повідомлялося, на початку березня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус повідомив, що наступна зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн", ймовірно, відбудеться в кінці березня - на початку квітня.

Пісторіус підкреслив, що для координації подальшої підтримки України вони з британським колегою Джоном Гілі вирішили продовжити роботу Контактної групи з питань України “як співголови, під нашим спільним керівництвом”.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо ймовірних дій ворога

Кількість постраждалих через ранкову ворожу атаку у передмісті Харкова зросла до 14, більшість з них діти - прокуратура

Зеленський обговорив з головами МЗС та оборони Люксембургу підтримку України

Зеленський запросив Марка Карні відвідати Київ

У декларації Шмигаля був відсутній Range Rover, оскільки за роз'ясненнями НАЗК, службові авто не потрібно декларувати - пресслужба Кабміну

США готові до підписання угоди, але українська сторона внесла зміни – міністр фінансів США

США хочуть підписання з Україною трьох угод, Україна наразі готова на одну – президент KSE

ЗМІ про переговори у Вашингтоні: Київ сподівається підписати спочатку загальну угоду, а потім уточнити деталі, США наполягають на узгодженні всіх компонентів

Москва знову заявляє, що буде розглядати західноєвропейських миротворців "як законні військові цілі" в Україні

Нардеп Веніславський пропонує створити Космічні сили у структурі ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА