Інтерфакс-Україна
10:47 17.03.2025

УЧХ з початку війни ознайомив з правилами мінної безпеки понад 300 тис осіб

1 хв читати
УЧХ з початку війни ознайомив з правилами мінної безпеки понад 300 тис осіб
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) від  початку повномасштабного вторгнення  Російської Федерації в Україну   ознайомив з правилами мінної безпеки понад 300 тисяч людей.

 “Завдяки зусиллям команди інструкторів, з початку повномасштабного вторгнення понад 300 тисяч осіб, з яких 191 тисяча - діти, прослухали інформаційні сесії про ризики вибухонебезпечних предметів та правила безпечнішої поведінки”, - розповів  генеральний директор УЧХ  Максим Доценко.

Як повідомили у департаменті комунікацій і маркетингу Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, програми  зосереджені на ознайомленні з видами мін та вибухонебезпечних предметів, а також на основних правилах поведінки у разі їх виявлення.

Інформування про ризики вибухонебезпечних предметів є одним із ключових напрямків діяльності УЧХ, оскільки мінна небезпека на території України залишається дуже високою. Інструктори продовжують навчати населення безпечнішим діям у разі виявлення небезпечних знахідок, адже одна з основних причин нещасних випадків — відсутність чітких алгоритмів дій.

УЧХ проводить навчання про ризики вибухонебезпечних предметів, співпрацюючи з громадами, освітніми закладами та державними структурами.

ОСТАННЄ

Петиція про заборону використання російськомовних назв торгових марок не набрала необхідних для розгляду голосів

Глава МЗС Франції розраховує, що Україна скоро отримає кошти за рахунок "репараційного кредиту" від ЄС

У випадку тиску лише на Україну ніхто не вийде переможцем – Зеленський про перемовини в Будапешті

Зеленський спростував інформацію про присутність росіян на околицях Лиману

Зеленський: Путін оперує РФ як своєю власністю, а розпродажем України ніхто не займатиметься

Путін нічого не будуватиме на окупованому Донбасі – Зеленський

Росіяни досі хочуть, щоб Україна вийшла з Донбасу, позиція України також не змінилася, – Зеленський

Не можна порівнювати війни на Близькому Сході і в Україні – Зеленський

Зеленський планує обговорити з іншими країнами програму PURL цього тижня

Більшість українців вважають, що Європа продовжує серйозну підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА