Інтерфакс-Україна
20:19 17.03.2025

Окупанти обірвали життя ще двох цивільних на Херсонщині

1 хв читати
Окупанти обірвали життя ще двох цивільних на Херсонщині

Російські війська обірвали життя ще двох цивільних на Херсонщині – увечері з дрона було атаковано жителя Херсона та стало відомо про смерть від поранень, які дістав мешканець Антонівки напередодні, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Внаслідок вчорашнього обстрілу Антонівки, смертельні поранення дістав 71-річний чоловік. Мої співчуття рідним та близьким", - написав він у телеграм у понеділок.

Трохи згодом Прокудін додав: "І ще одна трагічна звістка. Близько 19:00 армія рф атакувала з дрона жителя Херсона у Дніпровському районі. На жаль, внаслідок вибуху 56-річний чоловік дістав важкі травми. Він загинув на місці".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА