Інтерфакс-Україна
00:36 19.03.2025

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

1 хв читати

РФ атакувала об'єкти цивільної інфраструктури в України одразу після розмови президента США Дональда Трампа з Володимиром Путіним, під час якої сторони домовились такі атаки припинити, відзначив президент України Володимир Зеленський.

"Близько 40 "шахедів" у нашому небі, працює ППО. На жаль, є влучання і саме в цивільну інфраструктуру. Пряме влучання "шахеда" у лікарню в Сумах, удари по містах Донецької області, ударні дрони просто зараз у небі Київщини, Житомирщини, Сумщини, Чернігівщини, Полтавщини, Харківщини, Кіровоградщини, Дніпропетровщини та Черкащини. Саме такі нічні атаки Росії руйнують нашу енергетику, нашу інфраструктуру, нормальне життя українців. І той факт, що ця ніч не стала винятком, свідчить, що треба й далі тиснути на Росію заради миру", - написав Зеленський в Телеграм в ніч на середу.

За його словами, зараз у багатьох регіонах України "буквально чути, що насправді потрібне Росії".

"Сьогодні Путін фактично відкинув пропозицію повного припинення вогню. Було б правильно, щоб світ у відповідь відкинув будь-які спроби Путіна затягнути війну. Санкції проти Росії. Допомога Україні. Зміцнення союзників у вільному світі та робота задля гарантій безпеки. І тільки реальне припинення Росією ударів по цивільній інфраструктурі як свідчення бажання завершити цю війну може наблизити мир", - резюмував Зеленський.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/13603

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

Зеленський доручив Гнатову та Палісі опрацювати справедливий розподіл особового складу між бригадами

Верховна Рада розгляне закон про цивільну вогнепальну зброю

"Київтеплоенерго" повернуло тепло до всіх будинків після ворожих обстрілів

Понад 15,5 тис. одиниць зброї виведено з тіньового обігу за рік

ГАР при Міноборони наполягає на розслідуванні схеми при закупівлі бронежилетів у рамках "Міндічгейту"

Ще трьох українських дітей повернули з ТОТ у межах ініціативи Bring Kids Back UA – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА