ЦПД: Будь-які обстріли РФ можна розцінювати як свідомі атаки на цивільних після заяв про припинення ударів по енергоінфраструктурі та згадки "українського впк"
Після заяви РФ про припинення атак на енергетичну інфраструктуру і згадки "українського впк" будь-які обстріли України можна розцінювати як свідомі удари по цивільному населенню, наголосив керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО України Андрій Коваленко.
"Виходить, що після заяви міноборони рф про припинення атак по енергетичній інфраструктурі і згадка "українського впк" будь-яка нова атака по Україні означатиме, що вони атакують цивільних свідомо", - написав він у телеграм у середу.
"Вважаю, дуже важливо це зафіксувати", - додав Коваленко.
Напередодні у міноборони РФ заявили, що начебто у момент отримання наказу Путіна про тимчасове припинення ударів по енергооб'єктах України в повітрі було сім ударних дронів і націлені вони були "на пов'язані з ВПК українські об'єкти енергетики у Миколаївській області". Далі повідомлялося, що російська ППО отримала наказ їх знешкодити, "шість було збито "Панциром", один - черговим винищувачем ВКС РФ".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Стратегія РФ буде cпрямована на звинувачення України в їхніх же порушеннях – ЦПД щодо заяви Путіна про перемир’я
18:55, 13.03.2025
В ЦПД прокоментували висловлювання Ушакова: Росія традиційно намагається викривити реальність і виставити себе головним миротворцем
14:14, 13.03.2025
Інформація про виключення з переговорів питання кордонів 2014 або 2022 року не відповідає дійсності - ЦПД
13:33, 11.03.2025
У ЦПД пов'язали дронову атаку на Московську область з переговорами у Саудівській Аравії – "це додатковий сигнал Путіну"
11:03, 11.03.2025
РФ пошкодила п'ятий енергооб'єкт ДТЕК в Одеській області за останні два тижні
10:35, 06.03.2025
ОСТАННЄ
Окупанти втратили впродовж доби 1330 військовослужбовців
07:17, 21.03.2025
21 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день
07:07, 21.03.2025
У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ
06:22, 21.03.2025
Кількість постраждалих внаслідок бомбардування керованими авіабомбами в Запорізькому районі зросла до шести - ОВА
06:12, 21.03.2025
Звинувачення у порушенні Україною мораторію на удари по енергетичній інфраструктурі абсурдні – ISW