Інтерфакс-Україна
17:31 19.03.2025

Зеленський розповів парламентаріям Фінляндії про кроки для справедливого завершення війни

1 хв читати
Зеленський розповів парламентаріям Фінляндії про кроки для справедливого завершення війни
Фото: https://www.president.gov.ua/news/all

Під час робочого візиту до Фінляндії президент України Володимир Зеленський зустрівся зі спікером парламенту Фінляндії Юссі Халла-Ахо, лідерами політичних груп і главами парламентських комітетів.

"Сьогодні під час зустрічі зі спікером парламенту Фінляндії Юссі Халла-Ахо, лідерами політичних груп і главами парламентських комітетів розповів про кроки для справедливого завершення війни. Наша держава спільно з партнерами працює над планом досягнення миру та надійними гарантіями безпеки для України", - написав Зеленський у телеграм-каналі у середу.

Окремо сторони обговорили підтримку України на шляху до членства в ЄС і НАТО.

"Раді бути в колі друзів, і дякую парламенту й усім політичним групам за одностайну підтримку України та наших людей. Вдячні за те, що голос фінських парламентарів щодо підтримки України у європейських інституціях і на міжнародній арені проукраїнський і звучить гучно", - додав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби відбулося 127 боїв на фронті – Генштаб

Бійці ЗСУ відбили механізований штурм окупантів у Часовому Яру

Конгресмени представили проект резолюції про невизнання російської анексії суверенних територій України, зокрема Криму

Єрмак про нову атаку дронів: РФ має припинити це не на словах

Каллас: затримання громадян Туреччини викликають питання щодо дотримання країною демократичних принципів

У Комишувасі зруйнований приватний будинок від удару РФ – Федоров

Через вечірній ворожий авіаудар по Куп'янську 1 загиблий, 1 постраждала - Харківська ОВА

Окупанти вбили ще одного херсонського волонтера – Мрочко

Із полону додому повернулися 6 військовослужбовців "Азову", ще 842 бійці бригади залишаються в російських тюрмах

У Львові затриманий покінчив життя самогубством у камері тимчасового тримання

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА