Інтерфакс-Україна
19:50 19.03.2025

Зеленський і Трамп доручили своїм командам вирішити технічні питання, пов'язані з виконанням та розширенням режиму часткового припинення вогню

1 хв читати
Зеленський і Трамп доручили своїм командам вирішити технічні питання, пов'язані з виконанням та розширенням режиму часткового припинення вогню

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп доручили своїм командам вирішити технічні питання, пов'язані з виконанням та розширенням режиму часткового припинення вогню, команди готові зустрітися найближчими днями в Саудівській Аравії, повідомив Зеленський.

"Ми доручили нашим командам вирішити технічні питання, пов’язані з виконанням та розширенням режиму часткового припинення вогню. Українська та американська команди готові найближчими днями зустрітися в Саудівській Аравії, щоб продовжити координацію кроків на шляху до миру", - написав Зеленський у соцмережі Х у середу.

Також президенти України та США доручили своїм радникам і представникам виконати цю роботу якомога швидше .

"Ми відзначили позитивну роботу наших радників і представників — Рубіо, Волтца, Келлога, Єрмака, Сибіги, Умєрова, Паліси. На подальших зустрічах команди можуть узгодити всі необхідні аспекти просування до тривалого миру та гарантій безпеки", - додав Зеленський.

Він подякував Трампу та американському народу за підтримку, і наголосив, що українці хочуть миру, тому Україна прийняла пропозицію про безумовне припинення вогню.

Зеленський і Трамп домовилися підтримувати постійний контакт, у тому числі на найвищому рівні та через команди.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

Переговори в Швейцарії триватимуть у неділю до ночі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА