Інтерфакс-Україна
16:28 20.03.2025

Зеленський анонсував зустріч технічних команд України та США 24 березня в Саудівській Аравії

1 хв читати
Зеленський анонсував зустріч технічних команд України та США 24 березня в Саудівській Аравії

Технічні команди України та США зустрінуться в понеділок, 24 березня, у Саудівській Аравії, повідомив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції з премʼєр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере в Осло.

"З того, про що ми говорили з президентом Трампом, зміст наступний: припинення вогню щодо безпеки енергосистем обох країн… Я підняв це питання з президентом Трампом і сказав, тоді, на мою думку, наша сторона підготує об'єкти цивільної інфраструктури", - сказав Зеленський.

Він додав, що не хоче, щоб було різне розуміння того, про що сторони домовляться.

"Або, скажімо так, дай Бог, сторони домовляться на наступній найближчій зустрічі, яка буде в понеділок в Саудівській Аравії. Будуть технічні наші команди, я так розумію, структура така, що зустріч буде України з Америкою", - наголосив президент.

"А потім Америка з Росією. Або це будуть паралельні такі зустрічі в одній країні на одну тематику, про ту, яку я сказав", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА