Інтерфакс-Україна
22:49 20.03.2025

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

1 хв читати

З початку доби відбулося 156 бойових зіткнень, повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативній інформації станом на 22.00 четверга.

"Противник завдав двох ракетних та 67 авіаційних ударів, застосував три ракети та скинув 96 КАБ. Крім того, застосував 1067 дронів-камікадзе, здійснив 4702 обстріли населених пунктів та позицій наших військ", - інформує ГШ ЗСУ.

Згідно інформації Генерального штабу найгарячішою сьогодні була ситуація на Торецькому (24 боєзіткнення) та Покровському напрямку де було зупинено 51 спробу ворога прорвати нашу оборону.

Джерело: https://t.me/GeneralStaffZSU/22196

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Канікули в Києві подовжили до 1 лютого, формат навчання визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

Літній чоловік постраждав унаслідок атаки ворожим FPV-дроном цивільного авто у Запорізькій області

Уряд надасть 10 тис портативних зарядних станцій для дітей з інвалідністю – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА