Інтерфакс-Україна
23:24 20.03.2025

Прифронтові райони Запорізької області росіяни атакували КАБами – ОВА

1 хв читати

Три удари КАБ завдали росіяни у Запорізькій області, повідомляє у телеграм-каналі начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Ще три ворожі удари завдали руйнувань у прифронтовій громаді. Попередньо, через атаку КАБ пошкоджено щонайменше три приватних будинки. На місці працюють екстрені служби", - пише Федоров.

Джерело: https://t.me/ivan_fedorov_zp/17456

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна і США продовжують працювати щодо угоди про корисні копалини, діалог продовжується - МЗС

Президенти України і Чехії відвідали Мощун, де вшанували пам’ять загиблих воїнів

Більшість музейних цінностей першої та другої категорій перебувають у безпеці - Мінкультури

Затримано організаторів торгівлі людьми на Київщині, вони утримували у трудовій експлуатації 31 людину

Затверджено професійний стандарт "Бібліотекар" - Мінкультури

МЗС про майбутню зустріч із США у Саудівській Аравії: обговорюватимуться деталі і імплементація рішень, які на політичному рівні вже ухвалені

Ізраїль розширить буферну зону на кордоні з Газою, якщо ХАМАС не відпустить заручників - міністр оборони

Центри життєстійкості відкриються ще у 54 громадах - Мінсоцполітики

Стефанчук закликав Люксембург до співпраці з Україною в оборонній галузі

МЗС про указ Путіна щодо "видворення" українців: системні депортації і переслідування - частина російської політики геноциду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА