Інтерфакс-Україна
11:23 21.03.2025

Кількість порушень прав людини з боку працівників ТЦК зростає, але їх характер змінюється, - омбудсмен

1 хв читати
Кількість порушень прав людини з боку працівників ТЦК зростає, але їх характер змінюється, - омбудсмен

У 2025 році зросла кількість звернень і висвітлених в медіа випадків порушень прав під час мобілізаційних заходів з боку працівників ТЦК, при чому ця тенденція зберігається, повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у п'ятницю.

"Загалом за ці 2,5 місяці ми отримали більш ніж 40 індивідуальних звернень щодо порушень на Харківщині: недопуск адвокатів, застосування сили, зброї та інших спецзасобів, неприйняття документів та інші порушення", - написав омбудсмен у телеграм-каналі.

Лубінець зазначив, що кожен такий випадок не залишається без належної уваги: "Я і моя представниця в Харківській області невідкладно реагуємо на такі інциденти, аби забезпечити додержання прав людини", - додав він.

Також уповноважений з прав людина зазначив, що останнім часом у медіа розміщені щонайменше 3 відео, де велосипедистів збивають машиною і потім люди у формі застосовують силу і цих велосипедистів поміщають до машин.

"Наголошу, що такі дії є неприпустимими та потребують реагування", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україні необхідно напрацювати механізми обмеження доступу до російського контенту – нардеп Юрчишин

Поліція Київщини спільно з СБУ викрила священнослужителя, який "приватизував" церкву та майно на понад 7 млн грн

Новий Порядок здобуття середньої освіти призведе до закриття 64 із 174 освітніх закладів Херсонщини - ОВА

Фіцо поїде у Москву на 9 травня, попри застереження Каллас

Пісторіус скептично ставиться до можливості постачання Україні Taurus

Трамп зустрінеться з Мелоні у Вашингтоні у четвер

РФ використовує псевдоблагодійні фонди для зриву процесу повернення українських дітей - омбудсман

Нам потрібно захистити Україну і впевнитися, що Путін ніколи не повторить своїх спроб – генсек НАТО

Переговори між Україною та США в очному режимі будуть проведені тоді, коли для цього будуть напрацьовані документи

Дональд Трамп-молодший підтримав зусилля Віткоффа по припиненню війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА