Інтерфакс-Україна
13:27 21.03.2025

З двох громад Сумщини за добу евакуйовано 35 осіб

1 хв читати

Спецпризначенці вивезли 35 осіб з Миропільської і Краснопільської громад Сумської області, 14 з яких є маломобільними, повідомила Національна поліція України.

"Наразі евакуаційні заходи відбуваються у Миропільській та Краснопільській громадах. Лише за одну добу спільними зусиллями спецпідрозділу поліції та представників інших служб вдалося врятувати 35 осіб, з яких 14 – маломобільні", - йдеться у повідомленні на сайті відомства в п’ятницю.

Як зазначається, із самого ранку спецпризначенці вивезли з Краснопільської громади 76-річного маломобільного літнього чоловіка разом з його 72-річною дружиною. Пізніше звідти евакуювали ще четверо осіб разом з найнеобхіднішими речами. Крім того, з Миропільської громади поліцейські евакуювали 7 громадян, які були змушені залишити свої майже зруйновані будинки. Один з літніх чоловіків встиг лише забрати свою вагітну кішку Софу.

Спільні заходи з порятунку людей окрім поліцейських здійснюють рятувальники, представники Товариства Червоного хреста, а також волонтери з різних благодійних організацій.

Поліція Сумщини закликає кожного, хто проживає на територіях громад, що межують із зоною бойових дій, евакуюватися, врятувавши своє життя. Для цього телефонуйте до спецпідрозділу поліції "Білий янгол" за номером 050-252-12-88.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА