Інтерфакс-Україна
16:13 24.03.2025

Міноборони передало ЗСУ 6,5 га земель у Житомирській та Львівській областях

1 хв читати
Міноборони передало ЗСУ 6,5 га земель у Житомирській та Львівській областях

Міністерство оборони України зареєструвало у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 6,5 га земель, офіційно передавши їх у користування Збройним силам України, повідомляється на офіційному сайті Міноборони у понеділок.

Йдеться про 10 окремих ділянок у Житомирській та Львівській областях, а також у Львові. Зокрема, у Житомирській області зареєстровано сім ділянок загальною площею 5,5 га, у Львівській області – дві ділянки площею 0,85 га, у Львові – одну ділянку на 0,2 га.

Реєстрація цих земель дає змогу передати їх в оперативне управління військовим частинам, використати для будівництва житла для військовослужбовців із залученням позабюджетних коштів, а також унеможливлює їхнє використання сторонніми особами.

"Загалом у Державному реєстрі речових прав уже зареєстровано 281 000 га земель оборонного призначення. Міноборони продовжує роботу з оформлення ділянок, що сприятиме розвитку військової інфраструктури та покращенню умов для українських захисників", – повідомив заступник міністра оборони, бригадний генерал юстиції Сергій Мельник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

З початку доби Сили оборони відбили 154 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА