Інтерфакс-Україна
17:55 24.03.2025

Зеленський призначив Калашника головою Київської ОДА

2 хв читати
Зеленський призначив Калашника головою Київської ОДА
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський призначив Миколу Калашника головою Київської обласної державної адміністрації.

Відповідний указ №176/2025 оприлюднено на сайті глави держави.

"Призначити Калашника Миколу Володимировича головою Київської обласної державної адміністрації", - ідеться у документі.

Як повідомлялось, 11 березня Кабінет міністрів погодив призначення Миколи Калашника головою Київської ОДА.

Як відомо з відкритих джерел, Миколі Калашнику – 34 роки, він народився у Києві. У 2012—2013 роках працював економістом з договірних та претензійних робіт‚ заступником начальнику відділу КП "Дирекція з управління та обслуговування нежитлового фонду Дарницького району міста Києва".

У 2013 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", з кваліфікацією магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

У 2013-2017 рр. - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності; головний спеціаліст, начальник відділу з питань майна комунальної власності та приватизації державного житлового фонду Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (РДА). У 2017-2020 рр. - керівник апарату Дарницької РДА.

У 2018 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Регіональне управління", кваліфікація - магістр державного управління.

У 2020-2024 рр. - перший заступник голови Дарницької РДА, тимчасовий виконувач обов'язків голови Дарницької РДА. З 13 грудня 2024 року - перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації (ОДА). З 1 січня 2025 року - тимчасовий виконувач обов'язків голови КОДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тривалість базової підготовки для окремих категорій військовослужбовців зменшено до 1 місяця із 1 травня

У Нацгвардії створили два корпуси, які очолили командири "Азову" та "Хартії"

За 22 дні т. зв. "енергетичного перемир’я" окупанти вбили у 2,5 раза більше українців, ніж за такий самий період до того

У ЦПД спростували дезінформацію щодо 4,8 тис. загиблих у Курській області військових з інших країн

Раді пропонують продовжити строк дії воєнного стану

Дві безробітні жительки Київщини на замовлення ворога готували підрив будівлі поліції у Вінниці

В Курську є влучання у склад боєприпасів

Група Макфола-Єрмака працюватиме над новими енергетичними та технологічними санкціями проти РФ

Окупанти за 9 місяців вчинили 28 тис злочинів, з них майже 27 тис. воєнні, загинуло 57 дітей – Нацполіція

Внаслідок обстрілу в Покровську є загиблий та поранений

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА