Інтерфакс-Україна
20:57 24.03.2025

Зеленський про обстріл Сум: Війну принесли з Росії, і саме в Росію треба війну виштовхувати

1 хв читати
Зеленський про обстріл Сум: Війну принесли з Росії, і саме в Росію треба війну виштовхувати

Росію необхідно змушувати до миру, на них необхідно тиснути, щоб була безпека, оскільки війну принесли з Росії, і війну треба виштовхувати назад в РФ, відреагував президент України Володимир Зеленський на російський обстріл Сум.

"Кожен такий день, усі ночі з російськими ракетами й дронами проти нашої країни, кожна доба війни – це втрати, це біль, це руйнування, яких Україна ніколи не хотіла. Війну принесли з Росії, і саме в Росію треба війну виштовхувати – саме їх треба змушувати до миру, саме на них треба тиснути, щоб була безпека", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у понеділок.

Він подякував всім, хто працює на безпеку України, на захист людей і міст.

Як повідомлялось, кількість постраждалих внаслідок атаки окупантів по житловому кварталу Сум збільшилась до 88 осіб, серед яких 17 дітей, повідомляє Сумська міська рада у понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна добилася збільшення потужності перетину для експорту е/е з 650 МВт до 900 МВт

Російські склади боєприпасів знищені на Донеччині біля Харцизька - СБУ

Понад 5 тисяч осіб отримали знання з першої психологічної допомоги в межах проєкту УЧХ та EU4Health

Ліквідація наслідків удару по Одесі завершена, постраждали 6 жителів

Умєров представив у Києві ключові українські ініціативи представникам німецької оборонної індустрії

У Полтаві внаслідок ворожої атаки двоє людей загинули, ще 11 поранено

ЦПД повідомляє про атаки по заводу в російському Єльці, який виробляє блоки для ракет

Українські чиновники стверджують, що всі поставки американської зброї зупинені, американські чиновники заперечують – ЗМІ

Ворог атакував Полтаву, виникли пожежі, зокрема в міському ТЦК, є загиблі і поранені

УПЦ (МП) оскаржила в суді постанову уряду про порядок проведення дослідження щодо афілійованості із забороненими релігійними організаціями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА