Інтерфакс-Україна
23:48 24.03.2025

Трамп відреагував на слова Зеленського про інформаційний вплив РФ на членів команди президента США

1 хв читати
Трамп відреагував на слова Зеленського про інформаційний вплив РФ на членів команди президента США

Інформація від РФ впливає на американських посадовців, оскільки перед ними стоїть завдання мирного врегулювання, заявив президент США Дональд Трамп в понеділок після засідання уряду.

Трампу зацитували висловлювання президента України Володимира Зеленського в інтерв'ю журналу Time про те, що на його думку на деяких членів команди Трампа вплинула російська інформація.

"Ну, можливо, на них вплинули, щоб вони врегулювали це питання, тому що Україна хоче, щоб воно було врегульоване. Я думаю, що вони повинні вирішити це питання, і Росія хоче його вирішити. І я думаю, що якби я був президентом, цього б ніколи не сталося. Марко робить чудову роботу, і Стів Віткофф був неймовірним. Майкл Вальтц. У нас є чудова група людей, які працюють над цим питанням, і вони витрачають значну частину свого робочого дня на врегулювання того, що насправді впливає на нас фінансово, тому що ми віддали так багато грошей", - відповів Дональд Трамп.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=sUjrBqDPsJU

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє людей постраждали через удари по Херсону – ОВА

У Чорнобильській зоні відчуження не реалізовано всі необхідні заходи пожежної безпеки через відсутність фінансування — ДАЗВ

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 49 людей, четверо – у важкому стані

Україна готова до переговорів, але не до капітуляції та визнання окупації Криму – Свириденко про зустріч у Лондоні

У харківській лікарні помер поранений під час масованої атаки напередодні - Синєгубов

Завод з виробництва дронів в Татарстані було атаковано, "місцями вдало" – ЦПД

В Україні в найближчі дві доби - прохолодна погода з дощами, місцями грози

У Львівській області через пожежу сухостою згоріли 11 дачних будинків

Автомобіль підірвався на міні в Балаклії, водій загинув

Кількість постраждалих внаслідок російської атаки на автобус у Марганці зросла до 43

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА