Інтерфакс-Україна
18:57 25.03.2025

Зеленський: ми бачимо союз Європи і Сполучених Штатів щодо безпекових гарантій, частину якої є миротворчий континент

1 хв читати
Зеленський: ми бачимо союз Європи і Сполучених Штатів щодо безпекових гарантій, частину якої є миротворчий континент
Фото: сайт Президента України

Україна продовжуватиме обговорення залучення миротворчого контингенту з європейському стороною як частини безпекових гарантій, частиною яких має бути і США, заявляє президент України Володимир Зеленський.

"З самого початку ми говорили з європейськими колегами (щодо ідеї розміщення контингенту в Україні – ІФ-У) і будемо продовжувати. У нас є інфраструктура, як це потрібно, щоб воно виглядало. У нас є різниця (в баченні – ІФ-У) щодо кількості і присутності особового складу в тому чи іншому вигляді - ми ці розбіжності безумовно будемо обговорювати. Це залежить від бажання, від бачення тієї чи іншої країни і від фінансування, безумовно. Але в цілому ми бачимо Союз Європи і Сполучених Штатів щодо безпекових гарантій, частину якої є континент", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у вівторок.

Він відзначив, що "ми не знаємо поки що яка роль може бути у Сполучених Штатів, але варіанти цієї ролі є". "Всі хотіли би, щоб це було з backstop, так кажуть американці. Так - backstop of America. Тому подивимося, як це буде. Я зараз не хочу спойлерити, чесно кажучи, на цю тему, тому що немає поки що домовленості. В нас є різні формати, як співіснувати разом", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

Данія запускає проєкт Ukraine Transition Program на три роки з бюджетом у 375 мільйонів євро

Сибіга: Ми очікуємо прибуття в четвер делегації військових з Польщі після інциденту з російськими дронами

Расмуссен: ми заохочуватимемо більше українських оборонних компаній розміститися та виробляти продукцію в Данії

Сибіга: незабаром наша зброя виготовлятиметься на території Данії

Сибіга: Данія - перша у світі за обсягом наданої Україні допомоги пропорційно до власного ВВП

Мінсоцполітики розробляє нові підходи до надання допомоги евакуйованим українцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА