Інтерфакс-Україна
21:45 25.03.2025

Україна та Велика Британія обговорили посилення енергетичної безпеки української держави

1 хв читати
Україна та Велика Британія обговорили посилення енергетичної безпеки української держави

Міністр енергетики Герман Галущенко обговорив з послом Великої Британії Мартіном Гаррісом посилення енергетичної безпеки України.

"Сторони обговорили напрацювання рішень для посилення енергетичної безпеки України і європейського регіону. Зокрема, йшлось про перспективи використання українських газових сховищ для потреб країн-членів Європейського Союзу", - сказано в телеграм-каналі міністерства енергетики України.

Також сторони приділили увагу питанням фінансової допомоги українському сектору, зокрема у межах Фонду підтримки енергетики України, що зарекомендував себе як ефективний інструмент закупівлі устаткування для потреб енергетичних компаній.

Галущенко наголосив, що попри складну зиму Україна стабільно завершує опалювальний сезон і вже готується до наступного осінньо-зимового періоду.

Крім того, обговорювалися напрямки співпраці для посилення захисту енергооб’єктів засобами як активного, так і пасивного захисту, а також питання ядерної та радіаційної безпеки і повернення Запорізької АЕС під повний контроль України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На засіданні головнокомандувачів ЗС сил держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський

Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів

Триває аудит пунктів незламності по всій Україні – О.Кулеба

На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА