Інтерфакс-Україна
00:46 26.03.2025

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 361 окупанта – Генштаб ЗСУ

1 хв читати

Російські війська втратили 361 особу на покровському напрямку у вівторок, 190 з них безповоротно, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Сили оборони стримують ворожі штурми, противник зазнає значних втрат - сьогодні на цьому напрямку було знешкоджено 361 окупанта, 190 з них – безповоротно", - сказано в зведенні.

Також повідомляється про знищення дев’яти одиниць автомобільної техніки, п’яти мотоциклів, одного танку, двох пунктів управління БпЛА, також було суттєво пошкоджено 10 мотоциклів, чотири автомобілі та три пункти управління БпЛА.

Загалом від початку доби на покровському напрямку росіяни 68 разів намагалися прорвати українську оборону у районах населених пунктів Суха Балка, Калинове, Олександропіль, Зелене Поле, Лисівка, Тарасівка, Єлизаветівка, Котлине, Удачне, Шевченко, Успенівка, Преображенка, Андріївка, Богданівка та в бік Новосергіївки, Малинівки, Котлярівки. До цього часу тривають чотири боєзіткнення. Авіаударів зазнали Сергіївка, Новосергіївка, Сухий Яр, Покровськ, Чунишине.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid02yrUdTZphPe1S4jTKZ689af1F5wJMe55ZBXb8aoZKJCSQff6fukdEB1NbEuPSBZQ8l

ОСТАННЄ

Голова ДАЗВ: Розмінування прикордонних територій Чорнобильської зони наразі не є пріоритетом

У Чорнобильській зоні відчуження планують розміщення ММР – голова ДАЗВ

Дощі, подекуди з грозами, прогнозуються в Україні у вівторок

В Києві затримали білоруса, який збував оптові партії психотропів

За наказом Сирського у 59 ОШБр змінили командира, бригаду очолив полковник Сак

Лідери Франції, Німеччини, Британії та Італії поговорили з Трампом перед його телефонною розмовою з Путіним

Третя штурмова прокоментувала конфлікт навколо 47 ОМБр: підтримуємо рішення Генштабу про розслідування

СБУ запобігла теракту біля ТЦК у Києві, для якого ворог завербував підлітка

Іспанський мовник RTVE закликає до обговорення впливу збройних конфліктів на телеголосування на "Євробаченні"

Умєров провів зустріч з виробником ЗРК Patriot щодо посилення захисту неба України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА